.
HOLDEN CUP - Round 25 - Sea Eagles Team List to take on the Penrith Panthers at Brookvale Oval at 12:45 PM (AEST) on Sunday (31st of August):
1. TOM TRBOJEVIC
2. LATRELL SCHAUMKEL
3. CHARLIE TAYLOR
4. LUKE GARNER
5. LUKE GOSLING
6. WILL PEARSALL
7. NICHOLAS HYNES
8. EVAN LEE
9. MICHAEL STIG
10. JORDAN LATHAM
11. JAMIL HOPOATE
12. LEONATI FEILOAKITUA
13. LIAM KNIGHT
14. HUGH PRATT
15. DALLAS KOEN
16. JACK DELANEY
17. ELIA FAATUI
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 25 (final round of the 2014 season) - Sea Eagles Team List to take on the Canterbury Bankstown Bulldogs at Brookvale Oval at 3:00 PM (AEST) on Saturday (30th of August):
1. CLINTON GUTHERSON (C)
2. DELROY BERRYMAN
3. TONY SATINI
4. CHEYSE BLAIR
5. DOMENIC REARDON
6. JACK LITTLEJOHN
7. ZACH NICHOLLS
8. TYSON ANDREWS
9. JAYDEN HODGES
10. EPALAHAME LAUAKI
11. DYLAN KELLY
12. MICHAEL CHEE KAM
13. SANTANA PALMER
14. MITCHELL MANSON
15. MASADA IOSEFA
16. DANIEL HARRISON
17. JAMES MIRCESKI
18. LUKE HADDRICK
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Steele Sports Radio
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 25 - Sea Eagles Team List to take on the Penrith Panthers at Brookvale Oval at 12:45 PM (AEST) on Sunday (31st of August):
1. TOM TRBOJEVIC
2. LATRELL SCHAUMKEL
3. CHARLIE TAYLOR
4. LUKE GARNER
5. LUKE GOSLING
6. WILL PEARSALL
7. NICHOLAS HYNES
8. EVAN LEE
9. MICHAEL STIG
10. JORDAN LATHAM
11. JAMIL HOPOATE
12. LEONATI FEILOAKITUA
13. LIAM KNIGHT
14. HUGH PRATT
15. DALLAS KOEN
16. JACK DELANEY
17. ELIA FAATUI
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 25 (final round of the 2014 season) - Sea Eagles Team List to take on the Canterbury Bankstown Bulldogs at Brookvale Oval at 3:00 PM (AEST) on Saturday (30th of August):
1. CLINTON GUTHERSON (C)
2. DELROY BERRYMAN
3. TONY SATINI
4. CHEYSE BLAIR
5. DOMENIC REARDON
6. JACK LITTLEJOHN
7. ZACH NICHOLLS
8. TYSON ANDREWS
9. JAYDEN HODGES
10. EPALAHAME LAUAKI
11. DYLAN KELLY
12. MICHAEL CHEE KAM
13. SANTANA PALMER
14. MITCHELL MANSON
15. MASADA IOSEFA
16. DANIEL HARRISON
17. JAMES MIRCESKI
18. LUKE HADDRICK
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Steele Sports Radio
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.