.
HOLDEN CUP - Round 16 - Sea Eagles Team List to take on the South Sydney Rabbitohs at ANZ Stadium at 5:20PM (local) on Friday (26th of June):
1. NICHOLAS HYNES
2. BAILEY SHIACH-WISE
3. BRAD PARKER
4. JESSE RAMIEN
5. JESSE BOGLE
6. WILL PEARSALL
7. RILEY TRAVERS (C)
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. ADDISON DEMETRIOU
11. MATT DOUGLAS
12. JAMES PARKER
13. DARCY COX
14. BILLY BAINBRIDGE
15. NICK LYNN
16. DALLAS KOEN
17. JYI SEYMOUR
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 16 - Sea Eagles Team List to take on the Newtown Jets at Henson Park at 3:00PM (local) on Saturday (27th of June):
1. DOM REARDON
2. BEN FRITZ
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DELROY BERRYMAN
6. JACK LITTLEJOHN
7. KURT ALDRIDGE
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. DYLAN KELLY
12. MICHAEL CHEE KAM
13. JESSE SENE-LEFAO
14. MANAIA RUDOLPH
15. JORDAN LATHAM
16. UITI BAKER
17. TODD WILSON
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Radiohub.com.au
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 16 - Sea Eagles Team List to take on the South Sydney Rabbitohs at ANZ Stadium at 5:20PM (local) on Friday (26th of June):
1. NICHOLAS HYNES
2. BAILEY SHIACH-WISE
3. BRAD PARKER
4. JESSE RAMIEN
5. JESSE BOGLE
6. WILL PEARSALL
7. RILEY TRAVERS (C)
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. ADDISON DEMETRIOU
11. MATT DOUGLAS
12. JAMES PARKER
13. DARCY COX
14. BILLY BAINBRIDGE
15. NICK LYNN
16. DALLAS KOEN
17. JYI SEYMOUR
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 16 - Sea Eagles Team List to take on the Newtown Jets at Henson Park at 3:00PM (local) on Saturday (27th of June):
1. DOM REARDON
2. BEN FRITZ
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DELROY BERRYMAN
6. JACK LITTLEJOHN
7. KURT ALDRIDGE
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. DYLAN KELLY
12. MICHAEL CHEE KAM
13. JESSE SENE-LEFAO
14. MANAIA RUDOLPH
15. JORDAN LATHAM
16. UITI BAKER
17. TODD WILSON
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live Radio Coverage courtesy of Radiohub.com.au
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.