.
PENINSULAR SEAGULLS - Round 3 - Team List to take on the Wentworthville Magpies at Ringrose Park at 11:50 AM on Sunday (29th of March):
1. JAKE PICKERING
2. BRANDON LIAINA
3. TOM LEATHERBY
4. RHYS WOLLOGHAN ©
5. RYAN OLDFIELD
6. JON GRIMES
7. WILLIE BISHOP
8. DAMIAN LAWLER
9. HARRY BERRYMAN
10. RYAN WHEELER ©
11. TIM PONT
12. MIKEY TIOPIRA
13. SANTANA PALMER
14. JERICHO TANUVASA
15. MITCH LEACH
16. JAMES LEULUAI
17. CHRIS WILLIAMS
21. JACK MICANS
22. TEARIKI NOOVAO
24. KNOX TIME
25. JEREMY MARSHALL
COACH:
* Team List subject to change. *
BELROSE EAGLES - Round 2 - Team List to take on the Western Suburbs Magpies at Lionel Watts Reserve at 3:00 PM on Sunday (29th of March):
1. JAMES MORTIMER
2. PHIL DOMJEN
3. DAMIAN RETI
4. CHRISTIAN BATE
5. ANDREW HALSTEAD
6. ALEX MCKENZIE
7. TAYLOR MATTHEWS
8. ALEX MAMMONE
9. DAVID MARANDO
10. BEN PICKERING
11. COREY MURPHY
12. ADAM SAUNDERS
13. SHEM GRIEVE
14. BRYCE ROCHE
15. BEAU ABRAHAMS
16. ALEX FRANKLIN
17. CAM PYNE
24. JIMMY CURTIS
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.
PENINSULAR SEAGULLS - Round 3 - Team List to take on the Wentworthville Magpies at Ringrose Park at 11:50 AM on Sunday (29th of March):
1. JAKE PICKERING
2. BRANDON LIAINA
3. TOM LEATHERBY
4. RHYS WOLLOGHAN ©
5. RYAN OLDFIELD
6. JON GRIMES
7. WILLIE BISHOP
8. DAMIAN LAWLER
9. HARRY BERRYMAN
10. RYAN WHEELER ©
11. TIM PONT
12. MIKEY TIOPIRA
13. SANTANA PALMER
14. JERICHO TANUVASA
15. MITCH LEACH
16. JAMES LEULUAI
17. CHRIS WILLIAMS
21. JACK MICANS
22. TEARIKI NOOVAO
24. KNOX TIME
25. JEREMY MARSHALL
COACH:
* Team List subject to change. *
BELROSE EAGLES - Round 2 - Team List to take on the Western Suburbs Magpies at Lionel Watts Reserve at 3:00 PM on Sunday (29th of March):
1. JAMES MORTIMER
2. PHIL DOMJEN
3. DAMIAN RETI
4. CHRISTIAN BATE
5. ANDREW HALSTEAD
6. ALEX MCKENZIE
7. TAYLOR MATTHEWS
8. ALEX MAMMONE
9. DAVID MARANDO
10. BEN PICKERING
11. COREY MURPHY
12. ADAM SAUNDERS
13. SHEM GRIEVE
14. BRYCE ROCHE
15. BEAU ABRAHAMS
16. ALEX FRANKLIN
17. CAM PYNE
24. JIMMY CURTIS
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.