.
HOLDEN CUP - Round 15 - Sea Eagles Team List to take on the Cronulla Sharks at Remondis Stadium at 3:15 PM on Saturday (21st of June):
1. TOM TRBOJEVIC
2. LATRELL SCHAUMKEL
3. CHARLIE TAYLOR
4. LUKE GARNER
5. JESSE RAMIEN
6. WILL PEARSALL
7. RILEY TRAVERS
8. JACK DELANEY (C)
9. HUGH PRATT
10. JORDAN LATHAM
11. LUKE BARTLEY
12. LEONATI FEILOAKITUA
13. LIAM KNIGHT
14. MICHAEL STIG
15. DALLAS KOEN
16. RHYS ARMSTRONG
16. JAMES MIRCESKI
17. EVAN LEE
18. JACKSON KELLY
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 15 - Sea Eagles Team List to take on the Cronulla Sharks at Remondis Stadium at 5:15 PM on Saturday (21st of June):
1. DAVID WILLIAMS
2. DELROY BERRYMAN
3. TONY SATINI
4. DOMENIC REARDON
5. JAYDEN HORO
6. CLINTON GUTHERSON
7. MASADA IOSEFA
8. LIGI SAO
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. JAMIL HOPOATE
12. MICHAEL CHEE KAM
13. DANIEL HARRISON
15. SANTANA PALMER
16. DYLAN KELLY
17. EPALAHAME LAUAKI
18. JAKE TRBOJEVIC
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: No broadcasting this week.
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 15 - Sea Eagles Team List to take on the Cronulla Sharks at Remondis Stadium at 3:15 PM on Saturday (21st of June):
1. TOM TRBOJEVIC
2. LATRELL SCHAUMKEL
3. CHARLIE TAYLOR
4. LUKE GARNER
5. JESSE RAMIEN
6. WILL PEARSALL
7. RILEY TRAVERS
8. JACK DELANEY (C)
9. HUGH PRATT
10. JORDAN LATHAM
11. LUKE BARTLEY
12. LEONATI FEILOAKITUA
13. LIAM KNIGHT
14. MICHAEL STIG
15. DALLAS KOEN
16. RHYS ARMSTRONG
16. JAMES MIRCESKI
17. EVAN LEE
18. JACKSON KELLY
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 15 - Sea Eagles Team List to take on the Cronulla Sharks at Remondis Stadium at 5:15 PM on Saturday (21st of June):
1. DAVID WILLIAMS
2. DELROY BERRYMAN
3. TONY SATINI
4. DOMENIC REARDON
5. JAYDEN HORO
6. CLINTON GUTHERSON
7. MASADA IOSEFA
8. LIGI SAO
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. JAMIL HOPOATE
12. MICHAEL CHEE KAM
13. DANIEL HARRISON
15. SANTANA PALMER
16. DYLAN KELLY
17. EPALAHAME LAUAKI
18. JAKE TRBOJEVIC
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: No broadcasting this week.
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.