.
HOLDEN CUP - Round 20 - Sea Eagles Team List to take on the New Zealand Warriors at Mt Smart Stadium, Auckland at 12:40PM (NZ local) on Saturday (25th of July):
1. TOM TRBOJEVIC
2. LUKE GARNER
3. ADDISON DEMETRIOU
4. JESSE RAMIEN
5. BAILEY SHIACH-WISE
6. WILL PEARSALL (C)
7. NICHO HYNES
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. NICK LYNN
11. MATT DOUGLAS
12. BILLY BAINBRIDGE
13. DARCY COX
14. JORDAN SIMMS
15. JYI SEYMOUR
16. DALLAS KOEN
17. MOSES NOVAO-MCGREAL
18. HARLAN COLLINS
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 20 - Sea Eagles Team List to take on the New Zealand Warriors at Mt Smart Stadium, Auckland at 2:40PM (NZ local) on Saturday (25th of July):
1. DOM REARDON
2. DELROY BERRYMAN
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DAVID WILLIAMS
6. JACK LITTLEJOHN
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. KURT ALDRIDGE
10. TYSON ANDREWS
11. BLAKE LEARY
12. MICHAEL CHEE KAM
13. JESSE SENE-LEFAO
14. DYLAN KELLY
15. JORDAN LATHAM
16. UITI BAKER
17. TODD WILSON
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live on Fox Sports on Channel 501
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 20 - Sea Eagles Team List to take on the New Zealand Warriors at Mt Smart Stadium, Auckland at 12:40PM (NZ local) on Saturday (25th of July):
1. TOM TRBOJEVIC
2. LUKE GARNER
3. ADDISON DEMETRIOU
4. JESSE RAMIEN
5. BAILEY SHIACH-WISE
6. WILL PEARSALL (C)
7. NICHO HYNES
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. NICK LYNN
11. MATT DOUGLAS
12. BILLY BAINBRIDGE
13. DARCY COX
14. JORDAN SIMMS
15. JYI SEYMOUR
16. DALLAS KOEN
17. MOSES NOVAO-MCGREAL
18. HARLAN COLLINS
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 20 - Sea Eagles Team List to take on the New Zealand Warriors at Mt Smart Stadium, Auckland at 2:40PM (NZ local) on Saturday (25th of July):
1. DOM REARDON
2. DELROY BERRYMAN
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DAVID WILLIAMS
6. JACK LITTLEJOHN
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. KURT ALDRIDGE
10. TYSON ANDREWS
11. BLAKE LEARY
12. MICHAEL CHEE KAM
13. JESSE SENE-LEFAO
14. DYLAN KELLY
15. JORDAN LATHAM
16. UITI BAKER
17. TODD WILSON
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Live on Fox Sports on Channel 501
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.