.
HOLDEN CUP - Round 18 - Sea Eagles Team List to take on the Gold Coast Titans at Pizzey Park, Miami at 1:00PM (local) on Sunday (12th of July):
1. NICHOLAS HYNES
2. BRAD PARKER
3. ADDISON DEMETRIOU
4. JESSE RAMIEN
5. BAILEY SHIACH-WISE
6. WILL PEARSALL
7. RILEY TRAVERS (C)
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. NICK LYNN
11. MATT DOUGLAS
12. JAMES PARKER
13. DARCY COX
14. BILLY BAINBRIDGE
15. JYI SEYMOUR
16. DALLAS KOEN
17. MOSES NOVAO-MCGREAL
18. JESSE MAXWELL
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 18 - Sea Eagles Team List to take on the Wests Tigers at Brookvale Oval at 3:00PM (local) on Saturday (11th of July):
1. DOM REARDON
2. BEN FRITZ
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DELROY BERRYMAN
6. JACK LITTLEJOHN
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. KURT ALDRIDGE
10. TYSON ANDREWS
11. JAMES HASSON
12. MICHAEL CHEE KAM
13. JESSE SENE-LEFAO
14. DYLAN KELLY
15. JORDAN LATHAM
16. UITI BAKER
17. TODD WILSON
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 18 - Sea Eagles Team List to take on the Gold Coast Titans at Pizzey Park, Miami at 1:00PM (local) on Sunday (12th of July):
1. NICHOLAS HYNES
2. BRAD PARKER
3. ADDISON DEMETRIOU
4. JESSE RAMIEN
5. BAILEY SHIACH-WISE
6. WILL PEARSALL
7. RILEY TRAVERS (C)
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. NICK LYNN
11. MATT DOUGLAS
12. JAMES PARKER
13. DARCY COX
14. BILLY BAINBRIDGE
15. JYI SEYMOUR
16. DALLAS KOEN
17. MOSES NOVAO-MCGREAL
18. JESSE MAXWELL
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 18 - Sea Eagles Team List to take on the Wests Tigers at Brookvale Oval at 3:00PM (local) on Saturday (11th of July):
1. DOM REARDON
2. BEN FRITZ
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DELROY BERRYMAN
6. JACK LITTLEJOHN
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. KURT ALDRIDGE
10. TYSON ANDREWS
11. JAMES HASSON
12. MICHAEL CHEE KAM
13. JESSE SENE-LEFAO
14. DYLAN KELLY
15. JORDAN LATHAM
16. UITI BAKER
17. TODD WILSON
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.