.
PENINSULA SEAGULLS - Round 13 - Team List to take on Guildford Owls at McCredie Park, Guildford at 1:00PM on Sunday (14th of June):
1. JAKE PICKERING
2. RICHIE GOODWIN
3. BARRY McGRADY
4. BRANDON LIAINA
5. JEREMY MARSHALL
6. BLAKE CAVALLARO
7. SAM SHORT
8. DAMIAN LAWLER
9. HARRY BERRYMAN (c)
10. JAMES LEULUAI
11. TIM PONT
12. TOM LEATHERBY
13. CHRIS WILLIAMS
14. SHAUN SPRINGALL
15. RYAN WHEELER
16. VINNY NGARO
21. MITCH LEACH
24. KNOX TIME
COACH: TIM GEE
* Team List subject to change. *
http://www.nswrl.com.au/news/2015/06/09/sydney_shield_teams_.html
BELROSE EAGLES - Round 14 - Team List to take on the East Campbelltown Eagles at Lionel Watts Reserve, Frenchs Forest at 3:00 PM on Sunday (14th of June):
1. JAMES MORTIMER
2. PHIL DOMJEN
3. SHEM GRIEVE
4. CHRISTIAN BATE
5. ANDREW HALSTEAD
6. SCOTT ROSSER
7. TAYLOR MATTHEWS
8. JIMMY CURTIS
9. DAVID MARANDO
10. ALEX MAMMONE
11. COREY MURPHY
12. BEAU ABRAHAMS
13. NATHAN COOPER
14. BRENTON WINNELL
15. BEN PICKERING
16. JOSH TUITUPOU
17. TOM NEEDHAM
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
http://www.nswrl.com.au/news/2015/06/09/sydney_shield_teams_.html
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.
PENINSULA SEAGULLS - Round 13 - Team List to take on Guildford Owls at McCredie Park, Guildford at 1:00PM on Sunday (14th of June):
1. JAKE PICKERING
2. RICHIE GOODWIN
3. BARRY McGRADY
4. BRANDON LIAINA
5. JEREMY MARSHALL
6. BLAKE CAVALLARO
7. SAM SHORT
8. DAMIAN LAWLER
9. HARRY BERRYMAN (c)
10. JAMES LEULUAI
11. TIM PONT
12. TOM LEATHERBY
13. CHRIS WILLIAMS
14. SHAUN SPRINGALL
15. RYAN WHEELER
16. VINNY NGARO
21. MITCH LEACH
24. KNOX TIME
COACH: TIM GEE
* Team List subject to change. *
http://www.nswrl.com.au/news/2015/06/09/sydney_shield_teams_.html
BELROSE EAGLES - Round 14 - Team List to take on the East Campbelltown Eagles at Lionel Watts Reserve, Frenchs Forest at 3:00 PM on Sunday (14th of June):
1. JAMES MORTIMER
2. PHIL DOMJEN
3. SHEM GRIEVE
4. CHRISTIAN BATE
5. ANDREW HALSTEAD
6. SCOTT ROSSER
7. TAYLOR MATTHEWS
8. JIMMY CURTIS
9. DAVID MARANDO
10. ALEX MAMMONE
11. COREY MURPHY
12. BEAU ABRAHAMS
13. NATHAN COOPER
14. BRENTON WINNELL
15. BEN PICKERING
16. JOSH TUITUPOU
17. TOM NEEDHAM
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
http://www.nswrl.com.au/news/2015/06/09/sydney_shield_teams_.html
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.