.
HOLDEN CUP - Round 24 - Sea Eagles Team List to take on the Parramatta Eels at the Pirtek Stadium at 5:30 PM (AEST) on Friday (22nd of August):
1. TOM TRBOJEVIC
2. LATRELL SCHAUMKEL
3. CHARLIE TAYLOR
4. LUKE GARNER
5. KYLE SAUNDERS
6. WILL PEARSALL
7. NICHOLAS HYNES
8. JACK DELANEY
9. MICHAEL STIG
10. JORDAN LATHAM
11. JAMIL HOPOATE
12. LEONATI FEILOAKITUA
13. LIAM KNIGHT
14. HUGH PRATT
15. MITCH BRITTON
16. DALLAS KOEN
17. EVAN LEE
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 24 - Sea Eagles Team List to take on the Newcastle Knights at Newcastle Sports Ground at 3:00 PM (AEST) on Sunday (24th of August):
1. CLINTON GUTHERSON
2. DELROY BERRYMAN
3. TONY SATINI
4. CHEYSE BLAIR
5. DOMENIC REARDON
6. JACK LITTLEJOHN
7. ZACH NICHOLLS
8. TYSON ANDREWS
9. JAYDEN HODGES
10. EPALAHAME LAUAKI
11. LIGI SAO
12. MICHAEL CHEE KAM
13. DANIEL HARRISON
14. MITCHELL MANSON
15. SANTANA PALMER
16. DYLAN KELLY
17. LUKE HADDRICK
18. JAMES MIRCESKI
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: NSWRL Match Centre coverage available via NSWRL.com.au
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 24 - Sea Eagles Team List to take on the Parramatta Eels at the Pirtek Stadium at 5:30 PM (AEST) on Friday (22nd of August):
1. TOM TRBOJEVIC
2. LATRELL SCHAUMKEL
3. CHARLIE TAYLOR
4. LUKE GARNER
5. KYLE SAUNDERS
6. WILL PEARSALL
7. NICHOLAS HYNES
8. JACK DELANEY
9. MICHAEL STIG
10. JORDAN LATHAM
11. JAMIL HOPOATE
12. LEONATI FEILOAKITUA
13. LIAM KNIGHT
14. HUGH PRATT
15. MITCH BRITTON
16. DALLAS KOEN
17. EVAN LEE
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 24 - Sea Eagles Team List to take on the Newcastle Knights at Newcastle Sports Ground at 3:00 PM (AEST) on Sunday (24th of August):
1. CLINTON GUTHERSON
2. DELROY BERRYMAN
3. TONY SATINI
4. CHEYSE BLAIR
5. DOMENIC REARDON
6. JACK LITTLEJOHN
7. ZACH NICHOLLS
8. TYSON ANDREWS
9. JAYDEN HODGES
10. EPALAHAME LAUAKI
11. LIGI SAO
12. MICHAEL CHEE KAM
13. DANIEL HARRISON
14. MITCHELL MANSON
15. SANTANA PALMER
16. DYLAN KELLY
17. LUKE HADDRICK
18. JAMES MIRCESKI
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: NSWRL Match Centre coverage available via NSWRL.com.au
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.