.
HOLDEN CUP - Round 21 - Sea Eagles Team List to take on the Brisbane Broncos at Brookvale Oval at 5:20 PM (AEST) on Friday (1st of August):
1. CHARLIE TAYLOR
2. LATRELL SCHAUMKEL
3. JACKSON KELLY
4. LUKE GARNER
5. JESSE RAMIEN
6. WILL PEARSALL
7. RILEY TRAVERS
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. JORDAN LATHAM
11. JAMIL HOPOATE
12. RHYS ARMSTRONG
13. NICHOLAS LYN
14. MICHAEL STIG
15. JAMES PARKER
16. LEONATI FEILOAKITUA
17. EVAN LEE
18. NICHOLAS HYNES
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 21 - Sea Eagles Team List to take on the Penrith Panthers at Sportingbet Stadium at 3:00 PM (AEST) on Saturday (2nd of August):
1. DOMENIC REARDON
2. DELROY BERRYMAN
3. TONY SATINI
4. CHEYSE BLAIR
5. TARANT MARINER
6. JACK LITTLEJOHN
7. ZACH NICHOLLS
8. LIGI SAO
9. JAYDEN HODGES
10. EPALAHAME LAUAKI
11. DYLAN KELLY
12. MICHAEL CHEE KAM
13. DANIEL HARRISON
14. SEAN MEANEY
15. SANTANA PALMER
16. JAMES MIRCESKI
17. LUKE HADDRICK
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Hawkesbury Radio 89.9FM
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 21 - Sea Eagles Team List to take on the Brisbane Broncos at Brookvale Oval at 5:20 PM (AEST) on Friday (1st of August):
1. CHARLIE TAYLOR
2. LATRELL SCHAUMKEL
3. JACKSON KELLY
4. LUKE GARNER
5. JESSE RAMIEN
6. WILL PEARSALL
7. RILEY TRAVERS
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. JORDAN LATHAM
11. JAMIL HOPOATE
12. RHYS ARMSTRONG
13. NICHOLAS LYN
14. MICHAEL STIG
15. JAMES PARKER
16. LEONATI FEILOAKITUA
17. EVAN LEE
18. NICHOLAS HYNES
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 21 - Sea Eagles Team List to take on the Penrith Panthers at Sportingbet Stadium at 3:00 PM (AEST) on Saturday (2nd of August):
1. DOMENIC REARDON
2. DELROY BERRYMAN
3. TONY SATINI
4. CHEYSE BLAIR
5. TARANT MARINER
6. JACK LITTLEJOHN
7. ZACH NICHOLLS
8. LIGI SAO
9. JAYDEN HODGES
10. EPALAHAME LAUAKI
11. DYLAN KELLY
12. MICHAEL CHEE KAM
13. DANIEL HARRISON
14. SEAN MEANEY
15. SANTANA PALMER
16. JAMES MIRCESKI
17. LUKE HADDRICK
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
Broadcast: Hawkesbury Radio 89.9FM
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.