.
HOLDEN CUP - Round 7 - Sea Eagles Team List to take on the Canterbury-Bankstown Bulldogs at Belmore Sports Ground at 12:30 PM (local) on Saturday (18th of April):
1. LUCAS PRICE
2. KYLE SAUNDERS
3. MITCH BRITTON
4. JESSE RAMIEN
5. SCOTT MORAN
6. WILL PEARSALL (C)
7. RILEY TRAVERS
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. JESSE MAXWELL
11. RHYS ARMSTRONG
12. JAMES PARKER
13. DARCY COX
14. NICHO HYNES
15. MOSES NOOVAO-MCGREAL
16. JYI SEYMOUR
17. ADDISON DEMETRIOU
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 7 - Sea Eagles Team List to take on the Canterbury-Bankstown Bulldogs at ANZ Stadium at 5:15 PM (local) on Friday (17th of April):
1. DAVID WILLIAMS (C)
2. DOM REARDON
3. LUKE GARNER
4. TONY SATINI
5. BEN FRITZ
6. KURT ALDRIDGE
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. JORDAN LATHAM
12. BLAKE LEARY
13. MICHAEL CHEE KAM
14. NICK LYNN
15. TODD WILSON
16. UITI BAKER
17. VINNI NGARO
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 7 - Sea Eagles Team List to take on the Canterbury-Bankstown Bulldogs at Belmore Sports Ground at 12:30 PM (local) on Saturday (18th of April):
1. LUCAS PRICE
2. KYLE SAUNDERS
3. MITCH BRITTON
4. JESSE RAMIEN
5. SCOTT MORAN
6. WILL PEARSALL (C)
7. RILEY TRAVERS
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. JESSE MAXWELL
11. RHYS ARMSTRONG
12. JAMES PARKER
13. DARCY COX
14. NICHO HYNES
15. MOSES NOOVAO-MCGREAL
16. JYI SEYMOUR
17. ADDISON DEMETRIOU
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 7 - Sea Eagles Team List to take on the Canterbury-Bankstown Bulldogs at ANZ Stadium at 5:15 PM (local) on Friday (17th of April):
1. DAVID WILLIAMS (C)
2. DOM REARDON
3. LUKE GARNER
4. TONY SATINI
5. BEN FRITZ
6. KURT ALDRIDGE
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. JORDAN LATHAM
12. BLAKE LEARY
13. MICHAEL CHEE KAM
14. NICK LYNN
15. TODD WILSON
16. UITI BAKER
17. VINNI NGARO
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.