.
BELROSE EAGLES - Round 16 - Team List to take on the Mounties at Aubrey Keech Reserve, Hinchinbrook at 1:00 PM on Saturday (5th of July):
1. CHRISTIAN BATE
2. KYLE SAUNDERS
3. SHEM GRIEVE
4. ANDREW HALSTEAD
5. RYAN MAWHINNEY
6. SCOTT ROSSER
7. TAYLOR MATTHEWS
8. ALEX MAMMONE
9. DAVID MARANDO
10. BEN PICKERING
11. COREY MURPHY
12. KEN SZEREMTA
13. NATHAN COOPER
14. JORDAN SIMS
15. PHIL DOMJEN
16. LUKE BETTS
17. BEAU ABRAHAMS
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
http://www.nswrl.com.au/news/2015/06/30/sydney_shield_teams_.html
PENINSULA SEAGULLS - Round 16 - Team List to take on the Hills District Bulls at Crestwood Oval, Baulkham Hills at 2:00 PM on Sunday (5th of July):
1. JAKE PICKERING
2. RICHIE GOODWIN
3. TOM LEATHERBY
4. BARRY McGRADY
5. JEREMY MARSHALL
6. BLAKE CAVALLARO
7. SAM SHORT
8. DAMIAN LAWLER (c)
9. HARRY BERRYMAN
10. JAMES LEULUAI
11. TIM PONT
12. MIKEY TIOPIRA
13. CHRIS WILLIAMS
14. JACK MICANS
15. MITCH LEACH
16. VINNY NGARO
17. JON GRIMES
COACH: TIM GEE
* Team List subject to change. *
http://www.nswrl.com.au/news/2015/06/30/sydney_shield_teams_.html
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.
BELROSE EAGLES - Round 16 - Team List to take on the Mounties at Aubrey Keech Reserve, Hinchinbrook at 1:00 PM on Saturday (5th of July):
1. CHRISTIAN BATE
2. KYLE SAUNDERS
3. SHEM GRIEVE
4. ANDREW HALSTEAD
5. RYAN MAWHINNEY
6. SCOTT ROSSER
7. TAYLOR MATTHEWS
8. ALEX MAMMONE
9. DAVID MARANDO
10. BEN PICKERING
11. COREY MURPHY
12. KEN SZEREMTA
13. NATHAN COOPER
14. JORDAN SIMS
15. PHIL DOMJEN
16. LUKE BETTS
17. BEAU ABRAHAMS
COACH: JAMES MORTIMER
* Team List subject to change. *
http://www.nswrl.com.au/news/2015/06/30/sydney_shield_teams_.html
PENINSULA SEAGULLS - Round 16 - Team List to take on the Hills District Bulls at Crestwood Oval, Baulkham Hills at 2:00 PM on Sunday (5th of July):
1. JAKE PICKERING
2. RICHIE GOODWIN
3. TOM LEATHERBY
4. BARRY McGRADY
5. JEREMY MARSHALL
6. BLAKE CAVALLARO
7. SAM SHORT
8. DAMIAN LAWLER (c)
9. HARRY BERRYMAN
10. JAMES LEULUAI
11. TIM PONT
12. MIKEY TIOPIRA
13. CHRIS WILLIAMS
14. JACK MICANS
15. MITCH LEACH
16. VINNY NGARO
17. JON GRIMES
COACH: TIM GEE
* Team List subject to change. *
http://www.nswrl.com.au/news/2015/06/30/sydney_shield_teams_.html
DRAW:
Click here for SYDNEY SHIELD Draw.
LADDER:
Click here for SYDNEY SHIELD ladder.
.