.
HOLDEN CUP - Round 22 - Sea Eagles Team List to take on the South Sydney Rabbitohs at Brookvale Oval at 5:15PM (local) on Friday (7th of August):
1. TOM TRBOJEVIC
2. JESSE BOGLE
3. ADDISON DEMETRIOU
4. JESSE RAMIEN
5. BAILEY SHIACH-WISE
6. WILL PEARSALL (C)
7. NICHO HYNES
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. NICK LYNN
11. JAMES PARKER
12. BILLY BAINBRIDGE
13. DARCY COX
14. MATT DOUGLAS
15. JYI SEYMOUR
16. DALLAS KOEN
17. MOSES NOVAO-MCGREAL
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 22 - Sea Eagles Team List to take on the Wentworthville Magpies at Ringrose Park, Wentworthville at 3:00PM (local) on Sunday (9th of August):
1. DOM REARDON
2. DELROY BERRYMAN
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DAVID WILLIAMS
6. JACK LITTLEJOHN
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. TODD WILSON
12. DYLAN KELLY
13. JORDAN LATHAM
14. KURT ALDRIDGE
15. CHEYSE BLAIR
16. BRENTON LAWRENCE
17. UITI BAKER
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.
HOLDEN CUP - Round 22 - Sea Eagles Team List to take on the South Sydney Rabbitohs at Brookvale Oval at 5:15PM (local) on Friday (7th of August):
1. TOM TRBOJEVIC
2. JESSE BOGLE
3. ADDISON DEMETRIOU
4. JESSE RAMIEN
5. BAILEY SHIACH-WISE
6. WILL PEARSALL (C)
7. NICHO HYNES
8. LIAM KNIGHT
9. HUGH PRATT
10. NICK LYNN
11. JAMES PARKER
12. BILLY BAINBRIDGE
13. DARCY COX
14. MATT DOUGLAS
15. JYI SEYMOUR
16. DALLAS KOEN
17. MOSES NOVAO-MCGREAL
COACH: DAVID HEATH
* Team List subject to change. *
NSW CUP - Round 22 - Sea Eagles Team List to take on the Wentworthville Magpies at Ringrose Park, Wentworthville at 3:00PM (local) on Sunday (9th of August):
1. DOM REARDON
2. DELROY BERRYMAN
3. BRAYDEN WILIAME
4. TONY SATINI
5. DAVID WILLIAMS
6. JACK LITTLEJOHN
7. MANAIA RUDOLPH
8. SIOSAIA VAVE (C)
9. JAYDEN HODGES
10. TYSON ANDREWS
11. TODD WILSON
12. DYLAN KELLY
13. JORDAN LATHAM
14. KURT ALDRIDGE
15. CHEYSE BLAIR
16. BRENTON LAWRENCE
17. UITI BAKER
COACH: LUKE WILLIAMSON
* Team List subject to change. *
DRAWS:
Click here for HOLDEN CUP Draw.
Click here for NSW CUP Draw.
LADDERS:
Click here for HOLDEN CUP ladder.
Click here for NSW CUP ladder.
.